Влада Львова перевірять законність Яндекс.Таксі

22 лютого 2017 р. 19:05

Управління транспорту Львівської міської ради звернулося з офіційним листом до управління Укртрансбезопасності у Львівській області щодо законності діяльності сервісу пасажирських перевезень Яндекс.Таксі.

& ldquo; Міська рада Львова не видає дозволів на діяльність таксі. Це прерогатива державних органів влади & ndash; Фіскальної служби і Укртрансбезопасності, діяльність якої координується Кабінетом міністрів України через міністра інфраструктури & rdquo ;, & ndash; повідомлення департаменту економічного розвитку міськради.

Також в департаменті економічного розвитку повідомили, що підписано наказ про демонтаж зовнішньої реклами, розміщеної без погоджень.

& ldquo; Сьогодні видано наказ про демонтаж зовнішньої реклами бренду Яндекс.Таксі, яка розміщена по місту без погоджень. Як повідомили в КП Адміністративно-технічне управління, сьогодні вже демонтовані 70 табличок. Робота триває & rdquo ;, & ndash; йдеться в інформації.

Нагадаємо, що Львів став п'ятим містом України, де працює Яндекс.Таксі. У минулому році він був запущений в Києві, Харкові та Дніпрі, а на початку цього місяця & mdash; в Одесі. Крім України сервіс доступний ще в п'яти країнах: Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані та Росії.

Джерело: & nbsp; finance.ua

Львів | Яндекс.Таксі