Пекін планує замінити всі таксі на "чисті" автомобілі

28 лютого 2017 р. 02:00

Влада Пекіну планує замінити всі міські таксі на автомобілі, що використовують так звані нові джерела енергії (new energy vehicles, NEV

В даний час по вулицях китайської столиці їздить близько 71 тис. Таксі, з яких 67 тис. Автомобілів використовують традиційне паливо, в основному бензин і дизель. За попередніми розрахунками, на заміну всіх таксі буде потрібно близько 9 млрд юанів ($ 1,31 млрд).
План спрямований на зниження забруднення навколишнього середовища.

& ldquo; Зараз закупівельна вартість автомобіля на пальному паливі & ndash; 60-70 тис. Юанів, а ціна однієї машини на чистій енергії & ndash; близько 140 тис. юанів, тобто більше майже в два рази & rdquo ;, & ndash; заявив газеті представник асоціації з лізингу автомобілів Пекіна Лю Тао.

Чисті автомобілі & ndash; це електромобілі, гібриди, а також машини, що використовують паливний елемент (електрохімічний пристрій, наприклад, на основі водню).

В Китай в 2016 році було продано 507 тис. Автомобілів & nbsp; NEV , а виробництво чистих машин досягло 517 тис. До 2020 року планується збільшити випуск таких автомобілів до 2 млн на рік , говорив раніше міністр промисловості і інформатизації & nbsp; КНР & nbsp; Мяо Вей.

Джерело
Китай | Пекін | Таксі